DOPRAVA

Česká pošta - Balík do ruky / Cenné psaní 

ČR - 129 Kč ​​

mimo ČR​ - 229 Kč

Dřevěná psací pera roller plnící

platební metody

Platební kartou
pngegg (2).png
payu.png

Transakce prostřednictvím platební brány PayU jsou prováděny na základě licence od ČNB a přenos dat je zabezpečen protokolem SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure řešením. Díky tomu se údaje z vaší platební karty zpracovávají přímo ve Vaší bance a nedostávají se tak vůbec k obchodníkovi.

Převodem na účet
pngegg (3).png

 Na e-mail Vám společně s potvrzením objednávky přijde instrukce k platbě. Po připsání platby na účet bude objednávka expedována následující pracovní den. Převod peněz mezi bankami obvykle trvá maximálně 24 hodin (v pracovní dny).

pp_cc_mark_37x23.jpg
PayPal

PayPal je mezinárodně rozšířená metoda bezpečného placení na internetu. Při využívání služby PayPal máte dvě možnosti. Můžete si poslat peníze na svůj PayPal účet, a užívat jej jako elektronickou peněženku pro internetové platby doma i v zahraničí. Nebo můžete PayPal účet propojit s platebními kartami, a bezpečně platit online přímo penězi ze svého úču.

V případě gravírování, se doba odeslání prodlužuje o 2 dny, od připsání peněz na účet, jelikož se jedná o dodatečnou úpravu skladového zboží!​