DOPRAVA

Zasíláme přes Českou poštu 

ČR - 129 Kč ​​

mimo ČR​ - 229 Kč

Dřevěná psací pera roller plnící

platební metody

Kartou (zdarma)

Transakce prostřednictvím platební brány PayU jsou prováděny na základě licence od ČNB a přenos dat je zabezpečen protokolem SSL (Secure Sockets Layer) a 3D Secure řešením. Díky tomu se údaje z vaší platební karty zpracovávají přímo ve Vaší bance a nedostávají se tak vůbec k obchodníkovi.

Převodem na účet (zdarma)

 Na e-mail Vám společně s potvrzením objednávky přijde instrukce k platbě. Po připsání platby na účet bude objednávka expedována následující pracovní den. Převod peněz mezi bankami obvykle trvá maximálně 24 hodin (v pracovní dny).

PayPal (zdarma)

PayPal je mezinárodně rozšířená metoda bezpečného placení na internetu. Při využívání služby PayPal máte dvě možnosti. Můžete si poslat peníze na svůj PayPal účet, a užívat jej jako elektronickou peněženku pro internetové platby doma i v zahraničí. Nebo můžete PayPal účet propojit s platebními kartami, a bezpečně platit online přímo penězi ze svého úču.

V případě gravírování, se doba odeslání prodlužuje o 1-2 dny od připsání peněz na účet, jelikož se jedná o dodatečnou úpravu skladového zboží!​

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese: info@peramv.cz

Česko

  • Facebook
  • Instagram